Vienas kavas blekdžeks

Vienas kavas blekdžeks, bezmaksas tiešsaistes spēle


Novērtējuma autors: Grisio VIP Club Net Entertainment

Gan iesācējiem, gan spēlētājiem, kuri vēlas kaut ko vienkāršu, ir ideāli piemērots vienas kavas blekdžeks. Tā ir spēles pamata versija — vienkāršs blekdžeka variants bez spēles noteikumu variācijām.

Jūsu rīcībā ir 1 kava ar 52 kārtīm, un jūs sacenšaties ar dīleri. Dīlerim ir jāspēlē, ja viņa kāršu vērtību summa ir mazāka par 16 vai gandrīz 17. Ja dīlera kāršu vērtību summa ir tieši 17 vai vairāk, viņš izlaiž gājienu. Jums pašam jāizlemj, kā uzvarēt dīleri.

Vietne NetEnt piedāvā blekdžeka pamata versiju. Kopumā ņemot, tas ir labi, jo papildu elementi tikai traucētu spēles gaitai. Pati spēle noris patīkamā, mūsdienīgā vidē. Grafika ir gaumīga, un, kaut gan spēles interfeiss ir ļoti vienkāršs, mums patika spēlēt arī pēc ilgāka laika. Spēlē ir iekļauti vairāki dinamiski elementi (kāršu dalīšana, žetoni), kuri tomēr ir ļoti pieticīgi un neuzbāzīgi. Ja iepriekš neesat spēlējis blekdžeku, jums patiks tas, ka pēc katras spēles ekrānā tiek parādīti rezultāti. Tādējādi būs vieglāk saprast notiekošo.

Patīkamo spēles atmosfēru papildina neuzkrītoša klavieru melodija. Vietnē NetEnt ir lieliski izstrādātas spēles vizuālās īpašības. Spēle nav dinamiska, tomēr vienkārša, un laiks paiet nemanot.

Pašu spēles gaitu nav nepieciešams izskaidrot. Vienas kavas blekdžeku spēlē atbilstoši klasiskajiem noteikumiem bez modifikācijām un papildinājumiem. Protams, pieredzējuši spēlētāji dod priekšroku citām spēlēm, tomēr šī spēle nav paredzēta viņiem. Tās mērķauditorija ir spēlētāji, kuri vēlas uzspēlēt vienkāršu blekdžeka versiju patīkamā vidē. NetEnt spēle ir ideāli piemērota šim nolūkam. Ja vēlaties izmēģināt blekdžeku, šis ir lielisks veids, kā ātri un vienkārši apgūt spēles noteikumus. Pamēģiniet!

Spēlējiet spēli Vienas kavas blekdžeks, lai kazino Optibet nopelnītu īstu naudu.
Spēlējiet un laimējiet
Spēlējiet citas tiešsaistes blekdžeka spēles bez maksas
Blackjack Classic Kāršu spēle Kajot Spēlēt
Premier Blackjack Hi Lo Gold Kāršu spēle Microgaming Spēlēt
European Blackjack GOLD Kāršu spēle Microgaming Spēlēt
Pontoon Blackjack Kāršu spēle Net Entertainment Spēlēt
Royal Crown Blackjack Kāršu spēle Novomatic Spēlēt
Spāņu blekdžeks Kāršu spēle Microgaming Spēlēt
Vienas kavas blekdžeks Kāršu spēle Net Entertainment Spēlēt
Real Deal Blackjack Kāršu spēle Electracade Spēlēt

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

Es piekrītu